chirurg stomatolog Kraków
STY 01 1970

Furi Rachael Ray Pro 4-Piece Set Steak Knife

Bez kategorii

Furi Rachael Ray Steak Knife Pro Set – Zawiera 4 Noże Furi Pro Steak pakowane w przypadku przystojny

czarny przechowywania.
Najbardziej pomocne klientów opinie 3 z 3 osób uznało tę recenzję za pomocną. Wielki ostre noże, ale ………… Elaine Benizzi noże Wielki, ciężki ale łatwy do przechowywania.

Bardzo ostre! Wyjątkowo ładne na stole. Brakłatwy do przechowywania.

Bardzo ostre! Wyjątkowo ładne na stole. Brak żywności może utknąć w uchwycie lub w

innym miejscu na nóż. Gładka

i elegancka! Tylko skargi dostać brzydkie waterstains na nich

po praniu, co

wpływa na ładny estetykę noża. I nie należy używać zmywarki dla nich i muszą natychmiast osuszyć w celu ich szuka wspaniałe. 1 z 1 osób uznało tę recenzję za

pomocną.

Wielkie noże! Przez organicfoodie kupiłem dwa zestawy te noże jako prezenty dla moich rodziców. Noże są wielkie, a

moi

rodzice są bardzo zadowoleni z nich. Jedno z pól dotarł pęknięty. Pudełko jest wykonane z

tworzywa sztucznego, ale

jeśli jesteś zainteresowany w dobrym nożami do steków pokochasz te! 1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną. Super noży Nut szycia te noże mocny jeszcze wspaniały wygląd.

Są ostre i przeciąć wszelkie mięso można sobie wyobrazić.

Po złamaniu wiele noży w przeszłości ze względu na ich budowę, to zestaw, który będzie trwał przez całe życie. Nie mają zostać wprowadzone w zmywarce, ale to drobne niedogodności.

Zobacz wszystkie 16 opinie klientów …
Amazon Sales Rank:

# 34766 w kuchni i rozmiar gospodarstwa domowego: Zestaw 4 Marka: Furi Model: FUR148. Wymiary: 20.08 „hx 14.57” wx 1.89 „l, 1,60 kg Opis Zestaw zawiera 4 Furi Noże Pro Steak i przystojny schowek Wszystkie noży w funkcję Pro Furi linii Furi opatentowany uchwyt dla komfortu pracy i bezproblemową jednoczęściowa konstrukcja dla higieny i trwałości.

Non-ząbkowane ostrze do optymalnego cięcia mięsa. pionowe „microgrooves” i do tyłu klinowaty kształt rękojeści aktywnie odporna na dłoni poślizgu przodu, nawet gdy są mokre lub tłuste. Superior higieny, ponieważ uchwyt i ostrze wykonane są płynnie z jednego kawałka stali. Furi noże Pro są łatwe do czyszczenia i braku drewna, nitów lub oddzielnych elementów zapewnia trwałość . ręczne mycie jest zalecane.

Widgets area #right Vladimir Slutsker
add widgets here producent pudełek